My Cart

Close

Non-Profit Partner of the Month

SCHOOL ON WHEELS (click here to learn more)

SCHOOL KITS

Sign your school up for our BUY ONE | GIVE ONE School Kit program! We pack your kit according to your teachers' supply lists by grade and deliver to your school so that you can pick it up before school starts. We do this at a fraction of the cost to shop for individual supplies on your own AND another kit will be donated to a school in need that your school chooses. Now THAT'S feel-good shopping!!

  • Save Time
  • Save Money
  • Create a Local Community Impact
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - CP (TK)

Regular
$54.95
Sale
$54.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - CP (Kinder)

Regular
$37.95
Sale
$37.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - CP (1st Grade)

Regular
$32.95
Sale
$32.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - CP (2nd Grade)

Regular
$41.95
Sale
$41.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - CP (3rd Grade)

Regular
$34.95
Sale
$34.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - CP (4th Grade)

Regular
$34.95
Sale
$34.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - CP (5th Grade)

Regular
$39.95
Sale
$39.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - JMIS (6th Grade)

Regular
$65.00
Sale
$65.00
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - JMIS (7th/8th Grade)

Regular
$70.00
Sale
$70.00
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - LP (TK)

Regular
$54.50
Sale
$54.50
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - LP (Kinder)

Regular
$55.50
Sale
$55.50
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - LP (1st Grade)

Regular
$58.00
Sale
$58.00
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - LP (2nd Grade)

Regular
$64.50
Sale
$64.50
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - LP (3rd Grade)

Regular
$56.50
Sale
$56.50
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - LP (4th Grade)

Regular
$53.00
Sale
$53.00
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - LP (5th Grade)

Regular
$50.00
Sale
$50.00
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - RHEEM (TK/K)

Regular
$45.95
Sale
$45.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - RHEEM (1st Grade)

Regular
$45.95
Sale
$45.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - RHEEM (2nd Grade)

Regular
$40.95
Sale
$40.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - RHEEM (3rd Grade)

Regular
$45.95
Sale
$45.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - RHEEM (4th Grade)

Regular
$45.95
Sale
$45.95
Regular
Unit Price
per 
SOLD OUT

BUY 1 GIVE 1 School Kits - RHEEM (5th Grade)

Regular
$45.95
Sale
$45.95
Regular
Unit Price
per